MISCELLANEOUS / Rugs / Khaden 8067156
nr 806 7156
Khaden
Tibet, semi antique, 148x87, slitage/skador.
Tibet, semiantik, 148x87
Condition: slitage/skador
2000
SEK 1400
Monday February 4 2013
at 21:04:21
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr